Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

http://www.2012.huu.cz/

http://www.2012.huu.cz/

 

Nibiru-Planeta X potvrzena a blíží se ke Slunci

Jak dlouho nám budou utajovány důkazy?Otázka existence Planety X tedy Nibiru nebo po moderním názvu Nemesis, Marduk či dvojhvězdě našeho Slunce, tedy Hnědé trpasličí hvězdě, se střídavě probírá od roku 1984, kdy byla tato informace o objevu Cambridgeskou univerzitou učiněna veřejnou.

Od té doby však došlo mnohokráte k zesměšnění této tematiky, k bagatelizování možných následků i k zastírání existence jí samotné.Proč, když většina hvězdných soustav bývá binární, tedy společenstvím dvou hvězd?

Prostá odpověď – panika, strach, neznalost dalšího vývoje a tím naprostý chaos a změny hodnot, které konzumní společnost nikdy nedovolí.NASA a podobné prestižní společnosti samozřejmě mlčí, protože nechtějí být tímto nekonečným dohadováním o konci světa, Mayském proroctví a příchozích mimozemšťanech, raději vůbec zatíženi.

Potíž je v tom, že se čas naplňuje a bude se muset Světu stejně ukázat, s jakými kartami se hrálo.

Samozřejmě bude jednou z první z otázek: „Jak dlouho to víte a co jste prozatím udělali pro případnou prevenci a nápravu?“Průletu soustavy planet Nibiru/Nemesis zpět k jejímu dvojčeti – našemu Slunci, které je odhadováno dost těsně kolem naší Země – a otázky kolem proroctví roku 2012, začínají být v souvislosti s následujícími zjištěními opět velice aktuální.

Podle posledních pozorování se planeta Nemesis, též známá jako součást hvězdného systému G1.9, nachází téměř na okraji naší Sluneční soustavy
– přesněji mezi Plutem a Oortovým mračnem. Její vzdálenost od nás, je z astronomického hlediska poměrně malá: 60-66 AU, (AU – Astronomical Unit – 1AU je vzdálenost Země od našeho Slunce). Vzdálenost Pluta od Slunce je přitom pouhých 49 AU.

Nebudu se opakovat, více nalezneme v odkazu níže, pouze zopakuji, že oblet Nibiru/Nemesis kolem své dráhy - orbitu - je přibližně 3600 let a naše Země mění přibližně každých 6000 let svou magnetickou polaritu (viz posun pólů Země zde: www.jinestranky.cz/clanky/2012---proroctvi ).

Podle posledních zjištění lze předpokládat, že G1.9 dosahuje již téměř svého maxima na oběžné dráze, ve smyslu přiblížení k Zemi a Slunci, což by bylo dle zjištění a tvrzení NASA přímo fantastické. Nebuďme však vůbec optimističtí, protože Ruská strana (RSA – Russian Space Agency) naopak tvrdí, že objekt stále roste a tedy se přibližuje i nadále.

O tomtéž mluví i dávné historické záznamy a dokonce daleko přesněji viz zde: www.jinestranky.cz/clanky/puvod-a-historie-cloveka/puvod-cloveka-a-souvislost-s-nibiru---sokujici-odhaleniOtázka dohadování o existenci či neexistenci Nemesis/Nibiru/G1.9 se nám konečně posouvá z oblasti obecných spekulací do oblasti prevence a možných dopadu vlivů na naši planetu a celý Solární systém – promarnili jsme doslova desítky let. Někdo ne, naopak se velmi pilně připravuje budováním podzemních základen, kam umísťuje vše potřebné pro přežití – viz zde: www.jinestranky.cz/clanky/puvod-a-historie-cloveka/podzemni-zakladny_-tunely-a-obri-diryExistence tohoto tělesa byla objevena již v roce 1984 (Dave Green Cambridge University), následně potvrzena pozorováním NRAO – Very
Large Array Radio Tellescope roku 1985, ovšem protože se jednalo o neobvykle malý objekt, bylo NASA mylně předpokládáno, že se jedná o mladou Supernovu, mladší než nějakých 1000 let.

Vše se změnilo roku 2007, kdy NASA použitím rentgenového pozorování Chandra X-ray Observatory odhalila, že je objekt mnohem větší, než ukázalo poslední pozorování – narostl o celých 16%. Opět bylo podniknuto kontrolní pozorování Very Large Array teleskopem a bylo opět potvrzeno rapidní zvětšení rozměru objektu.

Protože z historie již víme, že Supernovy samy o sobě takto rychle nikdy nerostou (aniž by explodovaly), byl nám „odborníky“ z NASA vysvětlen
předpoklad, že se nejspíše jedná o velmi mladou supernovu, mladší než 140 let a zase byl na chvíli klid. Jak snadné, dejte lidem z úst autority "pravdu" a oni ji spolknou jako malinu.Amatérští astronomové celého světa (díky Bohu mimo NASA) tento objekt sledují již dlouhou dobu na vlastní pěst a čekají na jeho fyzické objevení. To se již stalo a jako prvotní projevy bylo možné spatřovat evidentní změny shlukování rozprostřené hmoty v Oortově mračnu, vlivem působení tělesa se značnou masou a gravitační silou.

Další projev a předzvěst přiblížení G1.9 je přisuzován březnovému pádu tohoto roku 2010 masivního tělesa na povrch Jupiteru, který zachytil opět čirou „náhodou“ další amatérský astronom, jinak bychom se o této záležitosti opět ani nedozvěděli. Velice neochotně pak informaci umístila i NASA.
Společnost NASA se chová tak, jak musí a jak je jí nejspíše dovoleno těmi, kteří jí vlastní a provozují, ovšem svůj celkový kredit vůči veřejnosti díky tomu neskutečně ztrácí. Její bývalí zaměstnanci o ní samotné mluví s despektem a značným opovržením.

NASA ztratila už jen díky svým nesmyslným vysvětlením teorií o globálním oteplování, kdy zvýšení teplot podoceánských zemských desek přisuzují klesání ohřátých vrstev vody Sluncem ke dnu (teplo jde samozřejmě vždy nahoru), stejně jako jejich dosavadní vysvětlování „neznámého“ a rostoucího tělesa G1.9, které je ostatními již řadu let pozorováno.

Můj osobní názor je ten, že je dobré podívat se vždy i na druhou a třetí největší velmoc, tedy Čínu a Rusko. Samotní Rusové (RIA, TESIS) jsou v mnoha případech daleko sdílnější než NASA.

Všichni asi tušíme proč – panika vůbec nepomáhá udržet vývoj a již nastoupený strmý pád dříve nejsilnější světové ekonomiky US.Co nás čeká?

Přibližně před rokem, přesněji 22.8.2009 kolem půlnoci, se událo velmi zajímavé pozorování – střet dost velkého kosmického tělesa, planetky/asteroidu s označením "Hellion 1957" s naším samotným Sluncem.

Kdo z nás o tom věděl?

Kdo z nás věděl, že NASA nejprve existence tohoto objektu vůbec nepřipouštěla, pak se náhle přiznala a okamžitě se předpovídal konec světa? Někteří možná, většina bohužel opět jako vždy - NIC.
Co se přesně po oznámení stalo, byly katastrofické předpovědi nejčastěji mezi běžnými lidmi typu „blíží se náš konec, Slunce po pádu tělesa do něj exploduje a smete nás svými obrovskými erupcemi“.

Je to opět strach a bezradné zoufalství, který někdo chce, abychom zažívali a tím sílu našeho vědomí oslabil.

(Snímek NASA - koule v popředí je Hellion, Slunce schováno za stínítkem uprostřed)

Díky Bohu a díky ochraně všech dobrých sil kosmu, se tak skutečně nestalo. V každém případě bylo po dopadu tělesa do Slunce nad celou Evropou pozorováno dost jasné oranžové světlo po celém nebi, jinak vizuálně téměř nic dalšího.Neříkám, že průlet Nibiru/Nemesis bude stejně zábavná a úžasná podívaná, jako Hellion. Díky rozměrům, které jsou aktuálně odhadnuty, jako několikrát velikosti Jupitera a tím obrovská gravitační síla, můžeme předpokládat, že půjde o větší podívanou a nejspíše se nás může každého osobně dotknout.
Proč se o těchto věcech vůbec nemluví?

Jedním z cílů těchto stránek, je změnit naší společnou budoucnost a to nejen silou našeho vědomí.

Nevědomost a neznalost Rentgenového záření i rozbíjení atomu, zabila při jeho odhalování mnoho lidí. Pokud jsme se již poučili, víme, že se můžeme bránit olověnými deskami – jak prosté a jak účinné.

Když nám někdo řekne, že je na dálnici D1 dopravní nehoda, též zvolíme jinou cestu. Zcela logické.

Pokud se dozvíme ze záznamů naší historie a z proroctví o naší možné budoucnosti doslova děsivé informace (detaily zde: www.jinestranky.cz/clanky/2012---proroctvi ), bude asi naší snahou udělat něco pro to, aby se tato proroctví nenaplnila.Tím, že se však o těchto faktech nehovoří a pravda je nám naopak zastírána, což je přímo trestuhodné, pasivně naší budoucnost díky naší nevědomosti přijímáme (stejně jako rtg záření) a jediné co v nás podvědomě roste, jsou dohady a nejistý strach.

Strach z neznáma, strach z toho jak to vše vlastně bude, co nás čeká a ve finále i strach o naše blízké i nás samé.

Možná to nevyjádřím zcela přesně, ale to je přesně to, co naši vládcové očekávají - my se máme bát a musíme mít hlavně čeho (viz. katastrofa v Mexickém zálivu či dvojčata 11.září 2001 jako NWO deklarovaný "Nový Pearl Harbor").

Udržet jimi stanovený pořádek a nás samé jako poslušné stádečko až do poslední možné chvíle pod kontrolou a když se náhodou nic neděje, vytvoří se kritická situace uměle. A pokud se náhodou začneme dozvídat více, než je nutné - odstřihneme internet, aby se nevědomost, nejistota a strach opět zvýšily - viz zde: www.jinestranky.cz/clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/konec-internetu---tlacitko-kill-switch

Dokonce my sami již máme vypěstovanou skrytou obavu se na podobnou věc jenom slušně zeptat odpovědných orgánů a institucí – a když se zeptáme – dostaneme odpověď plnou výsměchu a ironie (viz má osobní zkušenost zde: www.jinestranky.cz/clanky/2012---rok-transformace/2012---fakta-a-jejich-zastirani--aneb--preci-by-nam-nelhali ).My sami jako lidstvo máme sami o sobě obrovské schopnosti realizovat změnu a společnou silou našeho vědomí jsme schopni přetvořit naprosto vše, co si jen sami představíme (dokážeme se například sami uzdravovat a léčit i bez léků, každý má telepatické schopnosti, dokážeme cestovat svými astrálními těly, levitovat, vidět do budoucnosti).

Umíme samozřejmě i budoucnost a časovou linii měnit tím, že jí poznáme, jen je to v nás Systémem a vzděláváním celý život zabíjeno, abychom tuto sílu neodhalili a abychom se jí vysmáli nebo o ní silně pochybovali a sami jí odmítli (a byli závislí na našich vůdcích).

O šokujícím fungování léčivých a životních energií například zde: www.jinestranky.cz/clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/energie-nad-hmotou---dva-uzasne-pripadyJak je v mnoha předchozích článcích uvedeno - všichni pochazíme ze stejného kosmického zdroje, z Jednoty, do které se opět vracíme, jen náš život zde, se zdá být od ní záměrně odtržený.

Protože naše myšlenky jsou formou konkrétní energie jako třeba hmota, pouze o jiné frekvenci, mají logicky svou určitou sílu - i na počátku byla myšlenka, která se transformovala na Slovo.

Pokusy s ovlivněním výsledku například hodu kostky či tažení čísla kolektivním soustředěním jsou prokazatelné, stejně jako přání diváků, aby vyhrál jejich favorit - výsledky se pohybovaly nad 70%.

Na Zemi žije zhruba 6,8 miliard obyvatel. Zkuste si představit, jakou sílu má jednotná myšlenka takového počtu vědomých lidí odvrátit katastrofy, jaké jsou dávno předpovídány - třeba formou modlitby či jasně vyřčeného přání. Zcela snadná úvaha podepřená trochou víry, že to funguje.

O tom, že energie fungují a to dokonce velice dobře, se stále více přesvědčujeme den po dni, takže pokud se skutečně probudíme a rozhodneme, kterou cestou dále jít, bude to naše šťastná volba budoucnosti, z níž se budeme moci radovat a těšit.

Více o fungování a vlivech Systému na nás zde: www.jinestranky.cz/clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/cenzura-informaci-a-vzdelavani-jako-forma-otroctvi anebo o celoživotní manipulaci našeho vědomí zde: www.jinestranky.cz/clanky/2012---rok-transformace/svoboda-jako-dan-Sytemu-za-luxus
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one